Nachádzate sa tu: Úvodná stránka O spoločnosti

O spoločnosti

Základné údaje spoločnosti

Spoločnosť SEKOM bola založená v roku 2008 transformáciou z fyzickej osoby na spoločnosť s ručením obmedeným. Nosným predmetom činnosti je komplexná inžinierska a dodávateľská činnosť systémov technického zabezpečenia budov a to najmä v oblastiach:

  1. vetrania a vzduchotechniky
  2. vykurovania, chladenia a klimatizácie
  3. stlačeného vzduchu

Od svojho vzniku sa spoločnosť snaží o neustály kvalitatívny rast. Správne nasmerovanie spoločnosti potvrdzujú desiatky spokojných partnerov.

Ciele spoločnosti

Základným cieľom spoločnosti je ponúknuť svojim klientom kompletný servis pri realizácii technologických celkov vetrania, klimatizácie, chladenia, vykurovania a stlačneného vzduchu so zreteľom na výslednú funkčnosť, efektívnosť a hospodárnosť prevádzky výsledného diela.

Kompetentným prístupom, znalosťou problematiky a nadobudnutými skúsenosťami sa tak snažíme partnerským dialógom spoločne s klientom nájsť pre neho najvýhodnejšie riešenie. Partnerstvo sa začína už pri samotnom návrhu riešenia a nekončí len realizáciou diela. Pre našich zákazníkov ponúkame a zabezpečujeme okrem inštalácie aj záručný a pozáručný servis kompletných systémov.

Náš tím je zložený z pracovníkov zo skúsenosťami z projekčnej činnosti, montáží ako aj údržby a servisu zariadení.

Sídlo spoločnosti

SEKOM, s.r.o.
1023
925 52 Šoporňa
Slovensko

Telefón, e-mail

T : +421 317 874 240
e-mail: sekom@sekom.sk